BLIDARIU FLORELA GROUP

Contabilitate, expertiza si audit

twitter facebook google plus

Noi umanizam serviciile de contabilitate pentru dumneavoastra!

Cu o echipa completa care acopera toate serviciile din acest domeniu, dumneavoastra va rezolvati toate problemele intr-un singur loc.

Contact

Pe aceasta pagina gasesti datele noastre de contact: adresa, email, website, locatia pe harta Google

Adresa: Timisoara, strada Simion Barnutiu, numarul 42, Parter

Email: office@contabilitate-timis.ro

Telefon Fix: 0256 433 034

Telefon Mobil: 0770 253 465

Luni-Vineri: 09-17

Sambata – Duminica: inchis

Blidariu Florela – Manager

Telefon: 0770 253 465

Email: florela.blidariu@contabilitate-timis.ro


Apostol Alice Ingrid – Economist

Telefon: 0721 048 668

Email: ingrid.apostol@contabilitate-timis.ro


Aruncutean Dorina – Economist

Telefon: 0770 165 541

Email: dorina.aruncutean@contabilitate-timis.ro


Blidariu Carmen – Sef birou contabilitate

Telefon: 0747 468 106

Email: carmen.blidariu@contabilitate-timis.ro


Boicu Alexandra – Specialist resurse umane

Telefon: 0746 145 943

Email: alexandra.boicu@contabilitate-timis.ro


Bruma-Dan Ramona – Economist

Telefon: 0722 641 875

Email: ramona.bruma-dan@contabilitate-timis.ro


Constantin Oana-Stefania – Economist

Telefon: 0726 787 148

Email: oana.constantin@contabilitate-timis.ro


Darie Loredana – Economist

Telefon: 0799 647 818

Email: loredana.darie@contabilitate-timis.ro


Ferugean Beatrice-Elena – Specialist resurse umane

Telefon: 0733 979 583

Email: beatrice.ferugean@contabilitate-timis.ro


Guia Roxana – Economist

Telefon: 0744 624 374

Email: roxana.guia@contabilitate-timis.ro


Lazar Cosmina – Manager dezvoltare

Telefon: 0733 979 581

Email: cosmina.lazar@contabilitate-timis.ro


Lavinia Loredana Magut – Specialist resurse umane

Telefon: 0733 979 583

Email: lavinia.magut@contabilitate-timis.ro


Martinov Denisa-Mariana – Contabil

Telefon: 0721 793 285

Email: denisa.martinov@contabilitate-timis.ro


Olar Olivia-Oana – Contabil

Telefon: 0752 142 113

Email: oana.olar@contabilitate-timis.ro


Pop Nicoleta – Economist

Telefon: 0721 972 464

Email: nicoleta.pop@contabilitate-timis.ro


Simo Valentina-ElenaAsistent manager

Telefon: 0721 210 539

Email: valentina.simo@contabilitate-timis.ro


Szabath Alina – Specialist resurse umane

Telefon: 0740 662 189

Email: alina.szabath@contabilitate-timis.ro


Szabo Petronela – Economist

Telefon: 0744 473 348

Email: petronela.szabo@contabilitate-timis.ro


Tompa Nicoleta – Contabil

Telefon: 0720 909 363

Email: nicoleta.tompa@contabilitate-timis.ro


Numele (obligatoriu)

Adresa de email (obligatoriu)

Subiectul

Mesaj

Vezi locatia pe harta