Despre noi

La Blidariu Group, credem cu tărie într-un set de valori care ne diferențiază și care oferă clienților nostri siguranță, transparență, seriozitate, încredere și amabilitate. Pentru a beneficia în permanență de serviciile noastre la cele mai înalte standarde, participăm constant la traininguri de specialitate și nu numai. Colaborăm cu un expert fiscal pentru a vă oferi noutăți legislative din domeniile contabilitate și resurse umane.

Doar lucrând alături de noi veți avea la dispoziție:

Specialiști cu experiență de peste 14 ani în domeniul financiar – contabil

O echipă permanent informată cu ultimele modificări legislative în domeniu

Avantajul construirii împreună cu noi a unor strategii competitive

O bună colaborare cu partenerii de afaceri în îndrumarea spre o afacere de succes

Ofertă de servicii personalizată

Suport de specialitate la controalele externe

Eveniment organizat de noi pentru a expune și dezbate împreună cu clienții nostri informații legislative în domeniu

Acum te-ai convins? Plătești un pachet și primești o echipă de profesioniști! Numai dacă vom colabora împreună vei vedea că suntem diferiți. Ai încredere în noi!

Echipa noastră

Florela Blidariu

Manager

florela.blidariu@contabilitate-timis.ro

Valentina Simo

Asistent manager

valentina.simo@contabilitate-timis.ro

Cosmina Lazar

Manager dezvoltare

cosmina.lazar@contabilitate-timis.ro

Carmen Blidariu

Director economic

carmen.blidariu@contabilitate-timis.ro

Dorina Aruncutean

Economist

dorina.aruncutean@contabilitate-timis.ro

Daniela Cuibariu

Economist

daniela.cuibariu@contabilitate-timis.ro

Oana Constantin

Economist

oana.constantin@contabilitate-timis.ro

Nicoleta Pop

Economist

nicoleta.pop@contabilitate-timis.ro

Loredana Darie

Economist

loredana.darie @contabilitate-timis.ro

Petronela Szabo

Economist

petronela.szabo@contabilitate-timis.ro

Roxana Guia

Economist

roxana.guia@contabilitate-timis.ro

Nicoleta Tompa

Contabil

nicoleta-tompa@contabilitate-timis.ro

Ingrid Apostol

Contabil

ingrid.apostol@contabilitate-timis.ro

Gabriela Trabajko

Contabil

gabriela.trabajko@contabilitate-timis.ro

Oana Olar

Contabil

oana.olar@contabilitate-timis.ro

Tabita Olar

Contabil

tabita.olar@contabilitate-timis.ro

Alexandra Boicu

Manager resurse umane

alexandra.boicu@contabilitate-timis.ro

Lavinia Magut 

Specialist resurse umane

lavinia.magut@contabilitate-timis.ro

Beatrice Ferugean

Referent resurse umane

beatrice.ferugean@contabilitate-timis.ro