fbpx

Despre noi

La Blidariu Grup, credem cu tărie într-un set de valori care ne diferențiază și care oferă clienților nostri siguranță, transparență, seriozitate, încredere și amabilitate. Pentru a beneficia în permanență de serviciile noastre la cele mai înalte standarde, participăm constant la traininguri de specialitate și nu numai. Colaborăm cu un expert fiscal pentru a vă oferi noutăți legislative din domeniile contabilitate și resurse umane.

Doar lucrând alături de noi veți avea la dispoziție:

Specialiști cu experiență de peste 20 ani în domeniul financiar – contabil

O echipă permanent informată cu ultimele modificări legislative în domeniu

Avantajul construirii împreună cu noi a unor strategii competitive

O bună colaborare cu partenerii de afaceri în îndrumarea spre o afacere de succes

Ofertă de servicii personalizată

Suport de specialitate la controalele externe

Eveniment organizat de noi pentru a expune și dezbate împreună cu clienții nostri informații legislative în domeniu

Acum te-ai convins? Plătești un pachet și primești o echipă de profesioniști! Numai dacă vom colabora împreună vei vedea că suntem diferiți. Ai încredere în noi!

Echipa noastră

Florela Blidariu

Manager

florela.blidariu@contabilitate-timis.ro

Alina Kato

Office manager

alina.szabath@contabilitate-timis.ro

Carmen Rusu

Director economic

carmen.blidariu@contabilitate-timis.ro

Gabriela Sanda 

Asistent manager

gabriela.sanda@contabilitate-timis.ro

Dorina Aruncutean

Economist

dorina.aruncutean@contabilitate-timis.ro

Oana Constantin

Economist

oana.constantin@contabilitate-timis.ro

Nicoleta Pop

Economist

nicoleta.pop@contabilitate-timis.ro

Gabriela Trabajko

Economist

gabriela.trabajko@contabilitate-timis.ro

Muraru Andrada

Economist

andrada.muraru @contabilitate-timis.ro

Violeta Galea

Economist

violeta.galea@contabilitate-timis.ro

Mirela Chisozan

Economist

mirela.chisozan@contabilitate-timis.ro

Silvia Flamaropol

Economist

silvia.flamaropol@contabilitate-timis.ro

Victoria Ilas

Economist

victoria.ilas@contabilitate-timis.ro

Nicoleta Tompa

Contabil

nicoleta-tompa@contabilitate-timis.ro

Patricia Mitocaru

Economist

patricia.mitocaru@contabilitate-timis.ro

Uța Niagu

Economist

uta.niagu@contabilitate-timis.ro

Letiția Neacșu

Contabil

letitia.neacsu@contabilitate-timis.r

Alexandra Boicu

Manager resurse umane

alexandra.boicu@contabilitate-timis.ro

Nicoleta Spunei

Specialist resurse umane

nicoleta.spunei@contabilitate-timis.ro

Doriana Pănescu

Specialist resurse umane

doriana.panescu@contabilitate-timis.ro

Roxana Mariţescu

Specialist resurse umane

roxana.maritescu@contabilitate-timis.ro