Despre noi

La Blidariu Group, credem cu tărie într-un set de valori care ne diferențiază și care oferă clienților nostri siguranță, transparență, seriozitate, încredere și amabilitate. Pentru a beneficia în permanență de serviciile noastre la cele mai înalte standarde, participăm constant la traininguri de specialitate și nu numai. Colaborăm cu un expert fiscal pentru a vă oferi noutăți legislative din domeniile contabilitate și resurse umane.

Doar lucrând alături de noi veți avea la dispoziție:

Specialiști cu experiență de peste 14 ani în domeniul financiar – contabil

O echipă permanent informată cu ultimele modificări legislative în domeniu

Avantajul construirii împreună cu noi a unor strategii competitive

O bună colaborare cu partenerii de afaceri în îndrumarea spre o afacere de succes

Ofertă de servicii personalizată

Suport de specialitate la controalele externe

Eveniment organizat de noi pentru a expune și dezbate împreună cu clienții nostri informații legislative în domeniu

Acum te-ai convins? Plătești un pachet și primești o echipă de profesioniști! Numai dacă vom colabora împreună vei vedea că suntem diferiți. Ai încredere în noi!

Echipa noastră

Florela Blidariu

Manager

florela.blidariu@contabilitate-timis.ro

Tunde Savin

Economist

tunde.savin@contabilitate-timis.ro

Cosmina Lazăr

Manager dezvoltare

cosmina.lazar@contabilitate-timis.ro

Carmen Blidariu

Director economic

carmen.blidariu@contabilitate-timis.ro

Gabriela Sanda 

Asistent manager

gabriela.sanda@contabilitate-timis.ro

Denisa Martinov

Contabil

denisa.martinov@contabilitate-timis.ro

Dorina Aruncutean

Economist

dorina.aruncutean@contabilitate-timis.ro

Daniela Cuibariu

Economist

daniela.cuibariu@contabilitate-timis.ro

Oana Constantin

Economist

oana.constantin@contabilitate-timis.ro

Nicoleta Pop

Economist

nicoleta.pop@contabilitate-timis.ro

Loredana Darie

Economist

loredana.darie @contabilitate-timis.ro

Petronela Szabo

Economist

petronela.szabo@contabilitate-timis.ro

Roxana Guia

Economist

roxana.guia@contabilitate-timis.ro

Nicoleta Tompa

Contabil

nicoleta-tompa@contabilitate-timis.ro

Andrada Muraru

Contabil

andrada.muraru@contabilitate-timis.ro

Gabriela Trabajko

Contabil

gabriela.trabajko@contabilitate-timis.ro

Oana Olar

Contabil

oana.olar@contabilitate-timis.ro

Patricia Mitocaru

Contabil

patricia.mitocaru@contabilitate-timis.ro

Uța Niagu

Contabil

uta.niagu@contabilitate-timis.ro

Ioana Mitrofan

Contabil

ioana.mitrofan@contabilitate-timis.ro

Rodica Radu

Contabil

rodica.radu@contabilitate-timis.ro

Letiția Neacșu

Contabil

letitia.neacsu@contabilitate-timis.ro

Florina Amza

Contabil

florina.amza@contabilitate-timis.ro

Alexandra Boicu

Manager resurse umane

alexandra.boicu@contabilitate-timis.ro

Alina Kato

Specialist resurse umane

alina.szabath@contabilitate-timis.ro

Beatrice Ferugean

Referent resurse umane

beatrice.ferugean@contabilitate-timis.ro